Азов News

Продаж лісу за доступними цінами через систему Прозорро.Продажі

У 2019 управління Державного агентства лісових ресурсів підписало меморандум про взаємовигідну співпрацю з держпідприємством «Прозорро.Продажі» sale.ueex.com.ua. З цього моменту всі без винятку відкриті торги проходять виключно чесно і відкрито. Основне завдання такої угоди зводиться до повноцінного створення відкритого ринку реалізації дерева. Завдяки такому підходу лісокористувачі, які здійснюють заготівлю лісу по всій території України, отримали можливість реалізувати персональну продукцію швидко і з максимальним прибутком.

На сьогодні представлено понад 60 видів вирубки лісу. Щорічний показник по заготівлі дерева становить близько 30 млн. Куб., Причому хвойної і листяної породи. Після прийняття відповідних нововведень, брати активну участь у відкритих торгах з реалізації лісу стало на порядок простіше. Досить тільки пройти спрощену процедуру реєстрації на офіційному сайті Української торгової біржі.

Відкрита реалізація лісу через електронну систему Прозорро.Продажі

Ще не так давно реалізація дерева знаходилася практично в тіні, через що порушувалось величезне число законодавчих актів України. Тому твердження правил проведення торгів на електронному ресурсі з продажу необробленої деревини змогло вирішити чимало завдань і зняло безліч завдань. Подібного роду аукціони проходять максимально відкрито.

Щоб зробити ставку, необхідно:

  1. Перейти на офіційний сайт Української торгової біржі.
  2. Пройти нескладну процедуру реєстрації.
  3. Вибрати цікавить слот.
  4. Взяти участь і зробити ставку.

На початкових етапах торги проходили від компаній з Києва та Житомира, але сьогодні ситуація докорінно змінилася — до них приєдналися підприємства по всій території України. Безпосередніми власниками і продавцями дерева виступають на торгах виключно вітчизняні лісові господарства. Одночасно з цим, в якості предмета торгів виступає лісова продукція з різної деревини. Всього за 1 лот є можливість придбати до 500 куб. м. промислового призначення або лісу сумарною вартістю до 300 000 гривень.

Продукції, яка надходить на торги в системі Прозорро.Продажі, цілком достатньо, щоб задовольнити поточні потреби не тільки малого бізнесу, а й великих вітчизняних і зарубіжних компаній. Завдяки цьому більше не потрібно витрачати багато вільного часу і самостійно займатися пошуком компанії, готової продати ліс за доступною ціною. З моменту переходу на акредитовану електронну площадку, все можна зробити в режимі реального часу через інтернет.

Особливості прийняття участі в торгах на електронному майданчику

Всього за кілька років існування державного підприємства «Прозорро.Продажі» було ініційовано понад 250 тисяч аукціонів в режимі онлайн. За попередніми підрахунками в них взяло участь щонайменше 15 тисяч користувачів. На сьогоднішній день загальний розмір прибутку перевищує 20 млрд. Гривень, причому цифра стабільно зростає.

Зверніть увагу, у багатьох торгах спостерігається жорстка конкуренція, що пояснює наявність істотного підвищення стартової ціни — як мінімум, у кілька разів. Акредитована електронний майданчик «Українська біржа торгів» з моменту свого заснування офіційно співпрацює з Прозорро.Продажі sale.ueex.com.ua/filter/wood. Зареєстровані клієнти можуть розраховувати на максимальний рівень сервісу, якісну і одночасно професійну службу підтримку, яка функціонує в цілодобовому режимі і готова дати вичерпну відповідь на всі запитання.